Kokie kvepalai geriausiai tinka jūsų zodiako ženklui?

Įvairūs kvapai, kaskart sukurdami skirtingą aurą, lydi mus kiekviename žingsnyje, todėl kvepalai yra ne tik įvaizdžio dalis, bet ir puikus būdas pabrėžti savo geriausias charakterio savybes. Aromatus rekomenduojama derinti prie dienos ir metų laiko, tačiau ar žinojote, jog kiekvienas zodiako ženklas turi išskirtinių savybių, kurioms atsiskleisti padeda skirtingi kvapų tonai? Kas tinka vėžiams, nebūtinai patiks liūtams, tad kviečiame susipažinti su skirtingais aromatais, pritaikytais kiekvienam zodiako ženklui.

Geriausi aromatai kiekvienam zodiako ženklui

Avinas

Avinai pasižymi ryžtu, pasitikėjimu savimi ir nenuilstančia energija. Šiam ženklui reikia atrasti aromatą, kuris derėtų prie nevaržomos dvasios. Tam puikiai tiks kvepalai moterims ir vyrams, dvelkiantys citrusais ir vasaros gėlių gaiva.

Jautis

Jaučio asmenybė nuolat balansuoja tarp užsispyrimo ir emocingumo. Kvepalai vyrams ir moterims turėtų pasižymėti medienos tonais, citrusais bei eukaliptu.

Dvyniai

Dvyniai yra kompanijos sielos, jie dievina būti dėmesio centre ir žavėti aplinkinius savo charizmatišku charakteriu. Tad šio ženklo savininkams kvepalus reikėtų naudoti saikingai, nesirinkti aitrių kvapų. Jiems labiausiai tinka natūralūs, žemiški kvapai kaip irisas, lengvi rožių tonai.

Vėžys

Vėžys yra jausmingas ir sentimentalus zodiako ženklas, todėl kvapus būtina derinti atidžiai. Vėžiui tiks jausmingi ir gilūs aromatai: juodųjų serbentų, jazminų ir sauso gintaro tonai.

Liūtas

Liūtai yra drąsūs ir užtikrinti žmonės. Todėl jiems reikia kvepalų, kurie neužgožtų jų charizmatiškos asmenybės. Kvepalai moterims geriausiai derės su vasaros gėlių ir lengvais citrusų tonais.

Mergelė

Mergelės dvelkia stiliumi ir elegancija, šis ženklas yra praktiškas ir organizuotas, tai turėtų atsispindėti ir kvepaluose. Mergelėms puikiai tiks aromatai, lengvai dvelkiantys kavos, apelsinų ir mėlynojo absento natomis.

Svarstyklės

Po svarstyklių ženklu gimę žmonės siekia padėti kitiems, ieškoti kompromisų. Šiam ženklui svarbu nepamiršti savęs ir mėgautis laimo, kalendros, žaliosios arbatos aromatais.

Skorpionas

Aistringi ir užsidegę gyvenimu skorpionai turėtų rinktis išskirtinius kvapus, derančius prie jų karšto būdo. Tam idealiai tiks jausmingos gėlių, mandarinų ir kruvinųjų apelsinų natos.

Šaulys

Šauliai yra žaismingi ir turi puikų humoro jausmą. Šio ženklo savininkams tiks kvepalai, kupini bergamoto, rožinio gintaro aromatų.

Ožiaragis

Tai itin rafinuoti ir patikimi žmonės. Kvepalai turėtų paryškinti jų užslėptą žavesį, tad ožiaragiams puikiai tiks apelsinų ir muskuso aromatas.

Vandenis

Vandenių emocingumas ir sielos gilumas reikalauja išskirtinio kvapo. Prie šio ženklo kūrybiškos prigimties derės aštrūs rožinio pipiro ir gaivių rožės žiedlapių tonai.

Žuvys

Kūrybingos ir jautrios žuvys atras save naudodamos aromatus, užburiančius lengvais itališko iriso, kedro ir rožės tonais.

Platus kvepalų pasirinkimas Senukai.lt parduotuvėje

Senukai.lt parduotuvėje kiekvienas zodiako ženklas atras tinkamus kvepalus. Mūsų konsultantai padės išsirinkti aromatus, derančius prie jūsų norų ir asmenybės. Internetinėje parduotuvėje kvepalai suskirstyti į skirtingas kategorijas, tad be jokio vargo rasite mylimiausius kvapus. Apsilankykite senukai.lt ir įsigykite kvepalus, derančius prie jūsų zodiako ženklo.

Foto: Shutterstock.com

Plačiau: Kvepalai