Sulaikė gimtinė ir jos žmonės

Lina RUDNICKIENĖ

„Man nereik į Airiją, man nereik į Rusiją, jeigu mano meilė kitoj kelio pusėje...“ – radijo eterio bangomis dažnai skamba ši P. Stalionio atliekama daina.

22-ejų Aigustė Andrašiūnaitė iš Kirnaičių, šiemet baigusi Šiaulių Universitetą ir gavusi kineziterapeutės diplomą, atvirai prisipažįsta, kad jau kitos minties neturėjusi kaip tik važiuoti į užsienį. Jei ne paskui brolį į Olandiją, tai gal pas draugus į Airiją. Tačiau neprisiėjo pasukti nei viena, nei kita kryptimi, nes jauna diplomuota specialistė yra reikalinga ir mums. Nuo liepos 1-osios Aigustė Andrašiūnaitė – VšĮ Joniškio ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutė. Visada pozityviai nusiteikusi, pasirengusi ne tik fiziškai, bet ir emociškai, ir apsiginklavusi didžiule kantrybe.

Gasčiūnuose Aigustę Andrašiūnaitę rugpjūčio 18-ąją, kai lankėsi JE LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, užkalbino kartu su Nacionalinės saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partnerių vykdomo projekto „Įkvėpk“ nariais atvykęs populiarios TV laidos „Kvieskite daktarą“ vedėjas, gydytojas Alvydas Unikauskas. Išgirdęs kad mergina – diplomuota kineziterapeutė, žinomas medikas išreiškė viltį, gal kada jiedviem teks kartu dirbti...

„Sidabrė“ 2017 m. rugpjūčio 30 d.