Dvaro nuoma – sprendimas planuojantiems įvairias šventes

Ypatingų progų, kurias norisi kuo iškilmingiau paminėti, tikrai nestinga, tad tokiose situacijose tikrai gali puikiai pasiteisinti dvaro nuoma. Šis sprendimas yra palankus tuomet, kada planuojamos vestuvės, krikštynos ar kitos svarbios šventės, kurios atminty išlieka tikrai ilgą laiką. Nors kartais yra manoma, kad išsinuomoti dvarą gali būti pernelyg brangu, todėl ieškoma kitų galimų pasirinkimų, tačiau įsitikinsite patys, kad visuomet galima rasti tokių pasiūlymų, kurie puikiai atitiktų finansines galimybes. Nuomojamų dvarų yra ganėtinai daug, todėl pravartu atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, ir tai tikrai padės atrasti tinkamiausius pasirinkimus.

Kokioje vietovėje norėtumėte paminėti šventę?

Dažnais atvejais nuomojami dvarai ar sodybos yra pasirenkami pagal vietovę, kurioje jie yra įsikūrę. Didmiesčių teritorijoje esančių dvarų pasirinkimas įprastai yra didžiausias, tačiau tuomet, jei siekiama sutaupyti pinigų, galima pasižvalgyti ir mažesnių miestų teritorijoje esančių sodybų bei dvarų. Nors mažesnė kaina visuomet yra viliojanti, tačiau planuojant šventes pravartu atsižvelgti į tai, ar svečiams bus pakankamai patogu atvykti.

Ar dvare yra siūloma nakvynė?

Nors švenčių minėjimas be nakvynės įgyja vis didesnį populiarumą, tačiau tuomet, jei pasirenkama dvaro nuoma, įprastai tikimasi, kad šventė tęsis kiek įmanoma ilgiau. Pravartu atsižvelgti ne vien tik į tai, kokiam žmonių skaičiui yra pritaikyta pokylių salė, bet taip pat vertėtų pasidomėti, kiek miegamųjų yra įrengta. Be jokios abejonės, visuomet yra siekiama, kad svečiai jaustųsi kiek įmanoma patogiau, todėl renkantis dvarą taip pat labai svarbu pasidomėti ir nakvynės galimybėmis.

Kam patikėsite maisto ruošimą?

Vaišės – neatskiriama kiekvienos šventės dalis, todėl pagalvokite apie tai, kas paruoš valgius. Kartais nusprendžiama maistu ir gėrimais pasirūpinti savarankiškai, tačiau įprastai tai pareikalauja gana nemažai laiko bei pastangų. Visuomet yra gerokai paprasčiau tiesiog pasidomėti maitinimo galimybėmis – tikėtina, kad dvare taip pat bus siūloma sudaryti šventinį meniu. Maisto ruošimą patikėjus virtuvės šefams pasiruošimas šventei bus gerokai paprastesnis, ir, žinoma, pareikalaus kur kas mažiau laiko.

Koks numatomas biudžetas?

Dvaro nuoma neretai pasirenkama pagal nustatytas paslaugų kainas, todėl pravartu iš anksto pagalvoti, kokią pinigų sumą galite skirti šiai paslaugai. Įprastai dvaro nuomos kaina priklauso nuo to, kokioje vietovėje yra įsikūręs dvaras, kokiam svečių skaičiui jis yra pritaikytas, ar taip pat yra siūlomos įvairios pramogos, koks sudaromas meniu, ir t.t. Peržvelgę įvairius pasiūlymus tikrai rasite tokių pasirinkimų, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius, ir tuomet beliks tik susitarti dėl dvaro nuomos numatytai datai.

Radus tinkamiausią dvaro nuomos pasiūlymą visuomet rekomenduojama nedelsti ir pasirūpinti rezervacija. Tai gali užtikrinti, kad numatomą šventės dieną dvaras tikrai bus laisvas, tad jums nereikės ieškoti alternatyvų ir keisti savo planus. Taigi, jei domitės dvaro nuoma, tinkamiausio pasiūlymo paieškas pradėkite dar iš anksto.

Plačiau: Kairiūkščių dvaras