Trys pagrindiniai kriterijai renkantis televiziją namams

Mėgstate vakarus leisti prie televizijos, tačiau nežinote, kuris paslaugų tiekėjais tinka labiausiai? Suprantama, kad norint sistemingai palyginti kuo daugiau variantų ir rasti tą, kuris atitinka Jūsų lūkesčius – teks palyginti nemažai variantų. O ir reguliarus planų atnaujinimas reikalauja labai atidžiai sekti naujausius pasiūlymus, kad būtumėte tikras, kad radote tokį variantą, kuris tenkina tiek kainos, tiek kokybės prasme. Tad į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant tinkamiausios televizijos tiekėjo?

Transliavimo pobūdis

Televizijos paieškos prasideda nuo įvertinimo – koks televizijos transliavimo būdas labiausiai Jums tinka. Gal analoginė, o gal skaitmeninė, palydovinė ar internetinė? Skirtingos televizijos turi skirtingus privalumus, kurie ir lemia, kad žmonės naudojasi vienos arba kitos galimybėmis. Pati išmaniausia ir daugiausia funkcijų turinti – išmanioji televizija. Ji padeda patogiai valdyti televizijos turinį, atsukti laidas, žiūrėti jas kelis kartus, įrašyti bei paraleliai su žiūrimomis laidomis matyti orus, programas bei atlikti kitas funkcijas. Palydovinę televiziją dažnai renkasi tie, kurie gyvena vienkiemiuose. Tokiu atveju palydovinė televizija gali būti ne tik geriausias, tačiau ir vienintelis pasirinkimas.

Televizijos transliavimo pasirinkimas priklausomai nuo Jūsų turimo interneto plano, nuo turimos įrangos arba kokią sau galite leisti įsigyti, nuo gyvenamosios vietos bei kitų parametrų, kurie lemia ir konkretų pasirinkimą. Radus Jums labiausiai priimtiną transliavimo pobūdį – laikas susipažinti su tiekėjais. Pasirinkimų taip pat gana daug, tad irgi teks investuoti laiko ieškant tinkamiausio.

Kainos aspektai

Daugeliui žmonių paslaugų kainoraščiai tampa vienu svarbiausiu aspektu, kuris apžvelgiamas ieškant tinkamiausio tiekėjo bei plano. Visgi, vertinant kainas būtina paraleliai lyginti ir suteikiamas paslaugas, jų funkcionalumą, kadangi pasirinkę pigiausią variantą galite labai pralošti. Jeigu neturite laiko – tokiu atveju paieškas palikite myPlan specialistams, kurie nemokamai pagal Jūsų pageidavimus ras tinkamiausią paslaugų tiekėją bei gebės pasiūlyti konkretų planą.

Jeigu Jums reikalinga ne tik televizija, tačiau ir internetas – patariama įsigyti dvigubą paslaugų paketą, kadangi dažniausiai komplektas kainuoja pigiau nei užsisakant abi paslaugas atskirai. Lygiai taip pat pasižiūrėkite, kiek papildomai teks sumokėti jeigu norite įsivesti televiziją ir į kitą televizorių (palydovinės televizijos atveju reikalinga papildoma įranga, išmaniosios televizijos atveju – ne).

Lygiai taip pat užsakydami paslaugas pasižiūrėkite ne tik kiek, tačiau ir kokius kanalus galėsite matyti. Juk labai svarbu matyti ne tik norimos kalbos, tačiau ir norimo pobūdžio kanalus: nuo sporto iki gamtos pasaulio.

Techninės galimybės

Skiriantis transliacijos tipui bei matomiems kanalams – tuo pačiu skiriasi ir techninės galimybės, įranga bei kitos smulkmenos, kurios užtikrina norimų kanalų matomumą. Dažnai paieškos turi vykti net ir pagal regioną, kadangi tos paties tipo televizija Vilniuje gebės pasiūlyti kur kas daugiau kanalų nei Kupiškio rajone. Lygiai taip pat galimybės apsprendžia iš HD kanalų raišką. Kol vieni gal mėgautis ypač aukšta vaizdo bei garso kokybe, kiti neturi tokios galimybės.

Taip pat nepamirškite įvertinti ir reikalingos įrangos pasirinkimo. Vienu atveju žmonės perka patys, kitu atveju  nuomojasi iš įmonės.

Pasirinkimas platus, tad geriausia paieškas pradėti susisiekus su myPlan specialistais, kurie padės rasti tinkamiausią televiziją namams!

Plačiau: televiziją namams