Populiariausios prekės Kalėdoms

Artėja Kalėdos, o Jūs vis dar neturite idėjos, kaip nustebinti savo atžalas ar kitus artimuosius. Nesigraužkite! Pas mus rasite tai, kas Jūsų mylimiausiems žmonėms sukels smagiausias emocijas. Susipažinkite su perkamiausiomis prekėmis – prekėmis, kurias įvertino mūsų lojaliausi pirkėjai. Neabejotinai rasite ne tik dovanų artimiesiems, bet ir kuo save pasilepinti. Nusiraškykite geriausius mūsų pasiūlymus iki artėjančių Kalėdų. Populiariausios prekės Kalėdoms jau laukia Jūsų internetinė parduotuvė www.1a.lt

Jūsų dovanų kelrodis

Mes atrinkome perkamiausių prekių Kalėdoms šimtukus, priskirdami jas skirtingoms kategorijoms: „TOP 100 dovanų Jai“, „TOP 100 dovanų Jam“, „TOP 100 dovanų vaikams“, „TOP 100 dovanų tėvams ir seneliams“. Kad dar labiau sutrumpintume Jūsų dovanų paieškos laiką, jas visas suskirstėme ir pagal kainą.

Ieškote dovanos namiškiams? Internetinė parduotuvė www.1a.lt Jums siūlo būti praktiškiems ir rinktis tokią, dovaną, prie kurios bus smagu susėsti visai šeimynai. Nesuklysite išrinkdami „Monopolio“ žaidimą. Taip, tą patį, kurį Anglijos karališkai aukštuomenei uždraudė žaisti pati karalienė Elžbieta. Tokio draudimo priežastys viešai nebuvo niekur nebuvo įvardintos, bet kalbama, kad karalienė tiesiog labai nemėgsta pralaimėti. O matyt ne kartą teko.

Be „Monopolio“, galite rinktis ir kitus pasaulyje įvertintus, didžiausių kino žvaigždžių pamėgtus stalo žaidimus: „Scrable“, „Alias“, „Lažinkimės“, „Alias: vyrai ir moterims“ (pastaruosius du patartina žaisti ne jaunesniems kaip 15 metų amžiaus vaikams. Suvokiate, kodėl tokia mūsų rekomendacija? O taip, mes jau regime Jūsų šypsnį veide). Jeigu Jūsų vaikai dar ne tokie ūgtelėję, galite rinktis „Mažųjų Alias“ ar kitus, smegenis verčiančius pasukti žaidimus. Mūsų klientų teigimu, minėti strateginiai stalo žaidimai – puikus vaistas nuo įvairių mobiliųjų įrenginių – planšetinių kompiuterių, telefonų, žaidimo konsolių. Vistik, jei Jūsų atžalos dar neturėjo progos susipažinti su šiais įrenginiais – galite surizikuoti. Kas žino, gal ir patys pamėgsite? Mes siūlome įsigyti mobiliųjų telefonų, išmaniųjų apyrankių, „Play Station“ ar virtualios realybės akinius. Pastarųjų kainos prasideda vos nuo 5 eurų. Pigiau grybo, ar ne? Virtualios realybės akiniai – puiki dovana ne tik mažiesiems, bet ir patiems sau. Daugelis jų puikiai veikia su įvairaus modelio mobiliojo ryšio telefonais.

Populiariausios prekės Kalėdoms – jam ir jai

Jūsų mylimasis, draugas ar brolis nuolat niurzga, kad prašovėte su dovana? O gal nieko nesako, bet tai išduoda nepatenkinta išraiška veide? Šiemet savo mylimiems vyrams galite dovanoti tik pačias geriausias emocijas. Pasidairykite dovanos „TOP 100 dovanų Jam“ kategorijoje. Jei Jūsų mylimas žmogus rytais vis skuba į kavinę geros kavos, - sutaupykite jo laiką ir pinigus, jam padovanodami „Delonghi“ kavos aparatą. Jis leis kasdien, kiek tik panorėjus gurkšnoti pamėgtos latte, ekspreso ar kapučino kavos. Tokia dovana vienodai tik Jūsų mamai arba draugei, pas kurią dažniausiai lankotės. Juk ir Jūs norėsite pasimėgauti puikia kava.

Neprašausite pro šalį, nuspręsdami mylimam žmogui nupirkti plaukų kirpimo mašinėlę – barzdaskutę – „Braun“. Ši multifunkcinė dovana leis ne tik rytais sutaupyti laiko, džiaugtis švelnesne oda, bet ir sutaupyti pinigų taip smarkiai pabrangusioms kirpėjų paslaugoms. O jei Jūsų brangus vyriškis labiau yra pametęs galvą dėl barzdos, galite jį pamaloninti padovanodami „Philips“ barzdos ir ūsų formavimo prietaisą.

Besirūpindami vyrais, nepamirškime savęs ir savo mamų. Žinote, ko dar be Jūsų meilės ir dėmesio niekada nebus per daug? O taip, Jūs greičiausiai pataikėte. O gi prabangių kvepalų! Yra nuomonė, kad kvepalus rizikinga dovanoti, nes galime suklysti dėl patinkančių kvapų. Bet yra tokių kvepalų, kuriuos užuodusi bet kuri moteris, kitus padeda į spintos gilumą. Tai gali nutikti dovanų nupirkus „Carolina Herrera Good Girl“ arba „Dolce & Gabbana L“Imperatrice“ kvepalus. Minėti kvepalai – populiariausios prekės Kalėdoms www.1a.lt siūlomame kvepalų asortimente.

Jei Jūs neapsisprendžiate kurią iš dovanų išrinkti, ne bėda – tam reikalui visada pasitarnaus dovanų kuponas. Lai Jūsų mylimas žmogus su dėkingumu prisimindamas Jus, išsirenka dovanas pats.

Leiskite pavydėti kaimynams - papuoškite namus išskirtinėmis girliandomis

Dovanomis aprūpinote visus, išskyrus savo namus? Internetinė parduotuvė 1a.lt rasite didžiulį šventinių puošmenų pasirinkimą už Jums priimtiną kainą: lempučių girliandas, LED dekoracijas, šviesos vamzdelius ir kitus kalėdinius papuošimus. Šiemet Jūsų namai gali tapti pačiais jaukiausiais, į kuriuos norės užsukti kiekvienas. Ir kas svarbiausia – Jūsų svajonė bus išpildyta už itin padorią pinigų sumą.

Masina LED girliandos? Jaučiatės pasimetę gausioje pasiūloje? Pirmiausia Jums reikėtų išsiaiškinti, kur jas norėtumėte kabinti – lauke ar viduje. Ką vertėtų išsiaiškinti? Ant lauko girliandos pakuotės turėtų būti nurodyta žyma „IP 23“ arba „IP 44“ ir daugiau. Kitaip sakant, kuo skaičius didesnis, tuo geresnis Jūsų pasirinkimas. Lauko girliandos, skirtingai nei uždarose patalpose naudojamų, privalumas tas, kad jomis galima puošti ir vidines patalpas. Jei mėgintume vidaus patalpoms pritaikytas girliandos naudoti lauko dekoracijoms, rizikuotume įplieksti trumpąjį jungimą. Daugelį šių šventinių puošmenų bus galima ištraukti iš stalčiaus ir per kitas šventes.

Foto: Shutterstock.com