Manote, kad lova neturi įtakos miego kokybei? Labai klystate

Dauguma žmnių teigia, kad vienas svarbiausių dalykų jiems yra geras ir kokybiškas miegas, neva tik puikiai išsimiegoję, gali būti geros nuotaikos bei energingi. Ir iš tiesų, niekas negalėtų nuginččyti fakto, jog, kad miego kokybė nėra svarbi – nuo to, kaip išsimiegosime, tikrai priklausys ir mūsų savijauta, ir nuotaika, ir netgi miego kokybė. Daugelis žmonių paprastai žino, kad nori užtikrinti puikią miego kokybę, reikia laikytis paros režimo; nesportuoti vakare, sočiai neprisivalgyti. Tačiau daugelis pamiršta atkreipti dėmesį į tai, jog lova – taip pat labai svarbus komponenetas. Tik tuo atveju, jei sugebėsite pasirinkti tinkamą lovą, miego kokybė bus iš tiesų puiki. Tad, kokius akcentus svarbu įvertinti?

Geriau platesnė nei siauresnė

Lovos plotis – visada aktulaus klausimas. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių yra linkę teikti pirmenybę siauresnėms lovoms, nes jos užima mažiau vietos kambaryje, ir dažniausia pigiau kainuoja. Vis dėlto, žmonės nesupranta, kad pasirinkdami tokį gaminį, jie taupo savo sveikatos bei savijautos sąskaita. Atminkite, jog platesnėje lovoje pailsėsite kur kas kokybiškiau nei siauresnėje. Taigi, jei susiruošėte įsigyti naują lovą, netaupykite – pirkite kuo platesnę.

Aukštis – mažiau svarbus

Jei ką tik įvardijome, kad lovoso plotis yra vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia įvertinti perkant lovą, tai to negalima pasakyti apie aukštį. Iš tiesų šis parametras nėra toks svarbus, kaip pirmasis. Vis dėlto, jei užsukę į bet kurią prekių parduotuvę susipažinsite su lovų asortimentu, pamatysite, jog jis iš tiesų yra labai platus, tad glait rasti įvairaus aukščio lovų. Taigi, natūraliai kiltų klausimas: kokio aukščio lovai tekti pirmenybę? Šiuo atveju, viskas labai paprasta – įsigykite tokio aukščio lovą, kuris jums yra priimtiniausias. Vistik, reikia paminėti ir tai, kad aukštos lovos visada atrodo masyviau bei kuria prabangos įspūdį.

Kuo daugiau natūralių medžiagų, tuo geriau

Ne paslaptis, kad šiandien lovos yra gaminamos iš įvairių medžiagų. Vis dėlto, žmogaus organizmui labiausiai tinka tai, kas yra natūralu. Taigi, lygiai tą patį galima pasakyti ir apie lovas kuo daugiau bus natūralių žaliavų, tuo geriau. Ypač puikus pasirinkimas gali būti medinės lovos, kadangi medis yra įvardijama, kaip žmogaus organizmui visiškai saugi medžiaga.

Kur ieškoti patogiausios lovos?

Nežinote, kur ieškoti patogiausios lovos? Užsukite į pigu.lt/lt/lovos. Čia lovų pasirinkimas yra toks didelis, kad patogiausią tikrai suras kiekvienas. Parduodamos įvairių matmenų, stilingos, kokybiškos, skirtingų stilių lovos. Verta akcentuoti ir tai, kad pardavėjas orientuojasi ne tik į saugumą ar patogumą, bet ir į grožį. Galite pasinaudoti prekių paieška – tai padės greičiau surasti reikalingą daiktą. Užtikrinamas greitas ir patogus pasirinktų prekių pristatymas. Taip pat ir kitų prekių, namų jaukumui kurti. Tad, nepraleiskite progos įsigyti puikių gaminių.

Plačiau: pigu.lt/lt/lovos