Verslininkų dvidešimtmetis su aukso ženkleliais ir bronzos žvaigždėmis

Lina RUDNICKIENĖ

Praėjusį penktadienį Joniškio rajono verslininkų asociacija, vadovaujama Audronės Budreckienės, paminėjo veiklos 20-metį – su garbingais svečiais, išskirtiniais apdovanojimais mūsų rajono verslininkams ir muzikine gyvo garso grupės nuotaika.

Pirmasis Joniškio verslininkų asociacijos prezidentas Dainius Vyšniauskas, pirmaisiais atkurtos nepriklausomos valstybės metais, irgi ėmėsi verslo– turėjo keletą barų ir autoservisą. „Manėme, kad visą dėmesį turime skirti vidutiniam verslui, kuris, kaip tada galvojome, yra visos valstybės sėkmės garantas. Entuziazmo buvo daug – rengėme konferencijas, susitikimus su valstybinio socialinio draudimo fondo, valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojais. Savivaldybės salės buvo pilnutėlės. Daug ko tikėjomės. Dabar jaunieji verslininkai nori vien tik gauti. Bet, norint gauti, reikia mokėti ir duoti“, – kalbėjo pirmasis verslininkų asociacijos vadovas D. Vyšniauskas, kuris drąsiai konstatuoja, kad šiandien verslas iš biudžeto remiamas per mažai.

Į verslininkų asociacijos jubiliejaus iškilmes Algimantą Leknicką, jau 20 metų direktoriaujantį UAB „Šiaurės vilkas“, lydėjo jo žmona Petronėlė, patenkinta, kad vyro triūsas buvo įvertintas III laipsnio bronzos „Darbo žvaigžde“

„Sidabrė“ 2017 m. lapkričio 29 d.