Neigiamiems atsakymams iš Vilniaus ruošiamas rimtas atoveiksmis

Lina RUDNICKIENĖ

Rytais yra nesaugiausia miesto prieigose, Upytės gatvės pradžioje, kur iš autobusų išlipę vaikai skuba per neženklintą gatvę į kitąpus esančią Mokyklos gatvę – bėga į progimnaziją. Šį susirūpinimą ne kartą išsakė miesto bendruomenė, kreipdamasi į Saugaus eismo komisiją, prašydama imtis veiksmų – perėja čia tiesiog gyvybiškai būtina.

Jau bene tris metus iš eilės rajono Saugaus eismo komisija, įvertinusi, kad žmonės teisūs, šio regioninio kelio savininkui – Lietuvos automobilių ir kelių direkcijai – teberašo oficialius raštus, prašydami imtis kokių nors saugumo priemonių. Visi tie raštai atsimuša kaip žirniai į sieną – į Joniškį parskrieja neigiami atsakymai. Ar išties valdininkams iš Vilniaus nerūpi joniškiečių bėdos? Saugaus eismo komisijos nariai jaučiasi surištomis rankomis – absurdas, kad savam rajone savo žmonėms niekuo negali padėti.

Saugaus eismo komisija, į kurią kreipiasi rajono gyventojai, prašydami saugaus eismo priemonių, dažnu atveju gali tik skėsčioti rankomis – kelio savininkas Lietuvos automobilių kelių direkcija pastaraisiais metais atsiunčia neigiamą atsakymą

Plačiau: "Sidabrė" 2019 m. spalio 9 d.