Ateitis – Mokytojo rankose

Lina RUDNICKIENĖ

Turbūt visai nesvarbu, kas pasišauna organizuoti nominacijų vakarą, kas nuoširdžiu ir šiltu žodžiu, jautria padėka ir gėlės žiedu šventę surengia tiems, nuo kurių mūsų gyvenime šviesu. Jei ne subtilus vakaras Mokytojo dienos išvakarėse Baltojoje sinagogoje, šiemetinė Tarptautinė mokytojų diena būtų niūresnė ir blankesnė – be iškilmingų minėjimų ir koncertų.

Net penkias dienas rajono visuomenė kviesta socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Joniškio rajono Metų Mokytojo rinkimai“ savo balsus atiduoti už mylimiausius ir geriausius ikimokyklinio ugdymo, neformalaus ugdymo ir bendrojo lavinimo mokyklų mokytojus, kuriuos nominacijoms pristatė dvylika rajono ugdymo įstaigų.

Už trylika pačių pačiausių Mokytojų per penkias dienas savo palaikymo balsus atidavė 3370 esamų, buvusių mokinių ir tėvelių, kolegų.

Rajono Metų Mokytojo titulas šiemet atiteko dviems puikioms geografėms – Žagarės gimnazijos mokytojai Almai Kančelskienei ir „Aušros“ gimnazijos pedagogei Giedrei Motiejuitei. Joms atiduoti balsai lėmė pagrindinį titulą ir pagrindinį prizą – kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje (Belgija).

Pirmą kartą rajone surengtuose rinkimuose Metų Mokytojo vardu tituluotos dvi geografijos mokytojos – Alma Kančelskienė iš Žagarės gimnazijos ir Giedrė Motiejuitė iš „Aušros“ gimnazijos

„Sidabrė“ 2017 m. spalio 7 d.