Ministras Joniškyje „nusiplovė rankas“ ir fotografavosi kanapių laukuose

Lina RUDNICKIENĖ

Ketvirtadienį rajone viešėjo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Apie tai tyčia ar netyčia nutylėta net ministro darbotvarkėje. Nors 10 val. turėjo dalyvauti Seimo rytiniame posėdyje, tačiau ten nepasirodė. Susidaro įspūdis, kad tyliai išvyko į Joniškį ne tokiu ir svarbiu reikalu – nieko naujo, ką kalbėjo prieš porą metų, nepasakė.

Tačiau jo susitikimuose aktyvi buvo kandidatė į Seimą, kurią iškėlė Naglio Puteikio vadovaujama Lietuvos centro partija ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Kartu su ministru ji lankėsi ir Gataučiuose, ir filmavo tuščią operacinę, ir dar kartą, tarsi kokia atstovė spaudai, ministrą filmavo „Žilvine“. Nors ministras ir nereklamavo šios kandidatės, tačiau akivaizdu, kad ji nepraleido progos pasinaudoti ministro surinkta auditorija ir parodyti save. Daugelis taip ir pagalvojo, ar tik ministras nereklamuoja kandidatės?

Sveikatos ministras Aurelijus veryga savo socialinio tinklapio paskyroje ketvirtadienio vakare paskelbė savo nuotraukas kanapių laukuose su prierašu „Pakeliui namo iš Joniškio“

Plačiau: "Sidabrė" 2019 m. liepos 27 d.